Sport 2014-2015
Sporteredmények 2014-2015
Atlétika
Megyei Csapatbajnokság |
Békéscsaba |
Szeptember 24. |
Fiúk |
|
|
Magasugrás |
2. hely |
Nagy Benedek, Csatári Tamás, Fierpasz Ferenc, Házi Márk |
Távolugrás |
2. hely |
Lovász Zoltán, Jimoh Dániel, Bertalan Balázs, Nagy Benedek, Juhász Norbert |
Súlylökés |
1. hely |
Németh Ákos, Felcán Olivér, Házi Márk, Kneifel József, Horváth Ádám |
Diszkoszvetés |
4. hely |
Németh Ákos, Felcán Olivér, Dajcs Ádám, Kneifel József, Horváth Ádám |
Gerelyhajítás |
2. hely |
Németh Ákos, Felcán Olivár, Dajcs Ádám, Kneifel József, Horváth Ádám |
Svédváltó |
4. hely |
Jimoh Dániel, Juhász Norbert, Bertalan Balázs, Boka Péter |
4x1500m |
4. hely |
Kertes Tamás, Nádasdy Balázs, Bozó András, Kecskés Kornél |
Lányok |
|
|
Magasugrás |
2. hely |
Tóth Mercédesz, Benkő Evelin, Vidó Katinka, Gyarmat Krisztina, Fáskerti Emese |
Távolugrás |
3. hely |
Szerb Kata, Papp Nóra, Csanánosi Anada, Papp Nóra |
Súlylökés |
4. hely |
Márkus Dóra, Szerb Kata, Asztalos Annabella, Höss Krisztina, Schäffer Angéla |
Diszkoszvetés |
3. hely |
Kiss Lilla, Sugár Ágnes, Kárnyáczki Viktória, Asztalos Annabella, Márkus Dóra |
Gerelyhajítás |
2. hely |
Sugár Ágnes, Tóth Mercédesz, Höss Krisztina, Schäffer Angéla |
Svédváltó |
4. hely |
Márkus Dóra, Furák Fanni, Fáskerti Emese, Márkus Dóra |
4x800m |
2. hely |
Papp Nóra, Süli Szabona, Stein Zsófia, Gulyás Réka |
Országos csapat döntő |
Budapest |
Október 8. |
Fiú gerely csapat |
9. hely |
Németh Ákos, Dajcs Ádám, Juhász Norbert, Kneifel József, Felcán Olivér |
Lány 4x800m |
4. hely |
Megyeri Krisztina, Gulyás Réka, Stein Zsófia, Papp Nóra |
Kegyeleti Váltófutás |
Gyula |
Október 6. |
Fiúk |
1. hely |
Nagy Benedek, Bertalan Balázs, Kecskés Kornél, Juhász Norbert |
Lányok |
1. hely |
Megyeri Krisztina, Gulyás Réka, Stein Zsófia, Süli Szabina, Papp Nóra |
Kolbász Váltó |
Gyula |
November 8. |
Fiú |
1. hely |
|
Lány |
1. hely |
|
Körzeti mezei futóverseny |
Gyula |
Október 14. |
V.kcs. lány |
1. hely 2. hely |
Megyeri Krisztina Gulyás Réka |
V.kcs. fiú |
3. hely |
Cséplő Gergely |
VI.kcs. lány |
1. hely 2. hely |
Süli Szabina Gyarmat Noémi |
VI.kcs. Fiú |
1. hely 2. hely |
Bertalan Balázs Kertes Tamás |
Városi mezi futóverseny |
Gyula |
Március 23. |
V.kcs. lány csapat |
1.hely |
|
V.kcs lány |
1.hely 2.hely 3.hely |
Megyeri Krisztina Gulyás Réka Stein Zsófia |
V.kcs. fiú csapat |
2. hely |
|
V.kcs. fiú |
3. hely 5. hely |
Cséplő Gergő Nádasdy Balázs |
VI.kcs. lány csapat |
1.hely |
|
VI:kcs. lány |
4. hely 5. hely 6. hely |
Süli Szabina Kovács Gizella Kovács Gabriella |
VI.kcs. fiú csapat |
2. hely |
|
Vi.kcs. fiú |
1.hely 2.hely |
Kertes Tamás |
Megyei mezei futóverseny |
Orosháza |
Április |
V. kcs. –fiú csapat |
2. hely |
Cséplő Gergő, Nádasdym Balázs, Kecskés Kornél, Kiss Bendegúz, Lovász Zoltán |
V.kcs.- lány csapat |
1.hely |
Megyeri, Gulyás, Stein, Rokszin, Nagy |
VI.kcs. – fiú csapat |
3. hely |
Bertalan, Kertes, Schriffert Dániel, Buj Bence, Papp Ferenc, Németh Ákos |
VI.kcs. lány csapat |
3. hely |
Süli Szabina, Kovács Gabriella, Kovács Gizella, Márkus Dóra, Nánási Anna |
Egyéni eredmények |
|
|
V.kcs. – fiú |
4. hely |
Cséplő Gergő |
V.kjcs. Lány |
3. hely |
Gulyás Réka |
VI.kcs fiú |
4. hely |
Kertes Tamás |
VI.kcs. lány |
2. hely |
Süli Szabina |
|
|
|
Megyei egyéni bajnokság |
Békéscsaba |
Április |
V.kcs. fiú |
|
|
100m |
6. hely |
Szabó Sándor |
800m |
5. hely |
Kecskés Kornél |
1500m |
6. hely 7. hely |
Cséplő Gergő Kecskés Kornél |
3000m |
2. hely |
Cséplő Gergő |
Magasugrás |
1.hely |
Nagy Benedek |
Távolugrás |
4. hely 7.hely |
Lovász Zoltán Juhász Zoltán |
Gerelyhajítás |
1.hely |
Juhász Norbert |
VI.kcs fiú |
|
|
100m |
8. hely |
Bertalan Balázs |
200m |
9. hely |
Balogh Dávid |
400m |
2. hely |
Bertalan Balázs |
800m |
9. hely |
Szabó Tamás |
1500m |
4. hely |
Kertes Tamás |
3000m |
3. hely 8. hely |
Seres Tamás Buj Bence |
4x100m |
5. hely |
|
4x400m |
5. hely |
|
Magasugrás |
3. hely |
Házi Márk |
Súlylökés |
4. hely |
Házi Márk |
Diszkoszvetés |
8. hely |
Kneifel József |
Gerelyhajítás |
8. hely |
Kneifel József |
V.kcs. lányok |
|
|
100m |
3. hely 4. hely 7. hely |
Nagy Izabella Benkő Evelin Gyarmati Krisztina |
200m |
2. hely 4. hely 6. hely |
Nagy Izabella Benkő Evelin Gyarmat Krisztina |
800m |
3. hely 4. hely 5. hely |
Gulyás Réka Rokszin Réka Papp Nóra |
1500m |
2. hely 8. hely |
Gulyás Réka Papp Nóra |
3000m |
5. hely |
Szabó Csenge |
Magasugrás |
2. hely 4. hely |
Vidó Katinka Gyarmat Krisztina |
Távolugrás |
3. hely 4. hely 7. hely |
Rokszin Réka Szerb Kata Nagy Izabella |
Súlylökés |
2. hely |
Bakos Emese |
Diszkoszvetés |
5. hely 6. hely |
Kiss Lilla Szerb Kata |
Gerelyhajítás |
1.hely |
Szerb Kata |
1500 m |
6. hely |
Nánási Anna |
3000m |
1,hely |
Süli Szabina |
4x100m |
2. hely |
|
4x400m |
2. hely |
|
Magasugrás |
3. hely |
Tóth A. Mercédesz |
Súlylökés |
4. hely |
Tóth A. Mercédesz |
Gerelyhajítás |
2. hely 5. hely |
Tóth A. Mercédesz Sugár Ágnes |
Országos egyéni döntő |
Budapest |
Május 30. |
Magasugrás |
7. hely |
Tóth A. Mercédesz |
Gerelyhajítás |
16. hely |
Szerb Kata |
Kézilabda
Megyei elődöntő „A” fiú |
Gyula |
|
|
2. hely |
|
Megyei döntő |
Békés |
November 17. |
|
3. hely |
Anderlik Csaba, Bácsi Sándor, Felczán Olivée, Kneifel József, Kovács Ronald, Kovalovszki Tibor, Lapis Péter, Mészáros Gergő, Molnár Levente, Sárkány Balázs, Tótka Bence, Zsoldos Zoltán |
Városi bajnokság |
Gyula |
|
lányok |
1.hely |
Márkus Dóra, Szerb Kata, Nagy Izabella, Rokszin Réka, Csiszér Laura, Szabó Laura, Földi Anna |
fiúk |
1.hely |
|
Kosárlabda
Fiú |
|
|
Megyei elődöntő |
Mezőberény |
November 12. |
VI:kcs. |
4. hely |
Bátkai Gábor, Beleznai István, Boka Péter, Braun Dániel, Bucsai Balázs, Buj Bence, Házi Márk, Székely János, Szénási Krisztián, Tar Dániel, Váczi Mihály |
Lány - amatőr |
|
|
Megyei döntő |
1. hely |
|
Országos döntő |
Miskolc |
Március 27-29. |
|
12. hely |
Almási Orsolya, Cziczeri Klaudia, Fodor Nikolett, Gyepes Laura, Hrabovszki Andrea, Kárnyácki Viktória, Kocsis Vanda, Kovács Gabrielle, Málik Márta, Pallagi Julianna |
Városi bajnokság |
Gyula |
Február |
lányok |
1.hely |
|
fiúk |
1.hely |
|
Röplabda
Ady-Bay Kupa |
Sarkad |
November 18. |
Lányok |
3. hely |
|
Megyei elődöntő - lányok |
2. hely |
Stock Klaudia, Bakos Emese, Gyarmati Andrea, Kiss Ágnes, Gáleg Anna, Kovács Gizella, Márkus Dóra, Sárközi Alexandra, Furák Fanni |
Megyei elődöntő - fiúk |
4. hely |
Braun Dániel, Bozó András, Buj Bence, Fazekas Péter Efrim, Felczán Olivér, Házi Márk, Hocopán Máté, Németh Ákos, Szekeres Balázs, Vakarcs Jenő |
Városi bajnokság |
|
|
lányok |
2. hely |
|
fiúk |
2. hely |
|
Labdarúgás
Coca-cola Kupa |
|
|
Megyei döntő |
Békéscsaba |
|
lányok,fiúk |
1.hely |
|
Regionális döntő |
Debrecen |
Április |
Lányok |
1.hely |
|
Fiúk |
1.hely |
|
Országos Döntő |
Budapest |
Május 29. |
Lányok |
1.hely |
Bácsi Doroti, Bada Fanni, Csanálosi Anada, Darvasi Dzsenifer, Fáskerti Emese, Hajdú Tímea, Höss Krisztina, Pilán Tímea, Sugár Ágnes, Szerb Kata, Tóth Vanda, Gimesi Klaudia |
Fiúk |
6. hely |
Buj Bencze, Bertalan Balázs, Kovács Ronald, Megyesi Róbert, Papp Fernc, Nánási Zsigmond, Bácsi Sándor Gábriel |
Telekom kupa |
Gyula |
|
Megyei döntő - lányok |
2. hely |
|
Megyei döntő – fiúk |
5. hely |
|
Ady-Bay Kupa |
Sarkad |
November |
Labdarúgás – fiú |
1. hely |
|
Városi teremlabdarúgás |
Gyula |
|
V.kcs. fiú |
2. hely |
|
VI.kcs. fiú |
4. hely |
|
Városi kispályás labdarúgás |
|
|
Lányok |
1.hely |
|
Fiúk |
2. hely |
|
Duatlon
Megyei döntő |
Gyula |
|
Stein Zsófi |
V.kcs |
1. hely |
Gulyás Réka |
V.kcs |
2. hely |
Balogh Dávid |
VI.kcs |
2. hely |
Bertalan Balázs |
VI.kcs |
1. hely |
Kecskés Kornél |
V.kcs |
2. hely |
Országos döntő |
Balatonlelle-Rádpuszta |
|
Stein Zsófi |
V.kcs |
32. hely |
Gulyás Réka |
V.kcs |
12. hely |
Balogh Dávid |
VI.kcs |
35. hely |
Bertalan Balázs |
VI.kcs |
10. hely |
Kecskés Kornél |
V.kcs |
67. hely |
Triatlon
Regionális döntő |
Hódmezővásárhely |
|
Lány amatőr V. Kcs. |
1.hely |
Stein Zsófia |
Úszás
Megyei döntő |
Békéscsaba |
Január 29. |
100m gyors - A |
2. hely 5. hely |
Hajdu Attila Nagy Benedek |
100m gyors - B |
5. hely 6. hely 12. hely |
Jeszenszky Márk Buj Bence Gurzó Martin |
100m mell –B |
6. hely |
Jeszenszky Márk |
4x50 m fiú gyors váltó |
2. hely |
Bozó András, Gurzó Martin, Buj Bence, Jeszenszky Márk |
Teke
Országos döntő |
Zalaegerszeg |
Március 27. |
Egyéni |
1.hely |
Házi Márk |
Vívás
Országos döntő |
Balatonalmádi |
március 14-15. |
Párbajtőr |
3. hely |
Fekete Elizabet |
Országúti kerékpározás
Országos döntő |
Dunakiliti |
április 24-25. |
|
|
Bertalan Balázs |
Kéttusa
Megyei döntő |
Gyula |
Április |
V.kcs. csapat -fiú |
1.hely |
|
V.kcs. egyéni |
1. hely 2.hely |
Hajdu Attila Nádasdy Balázs |
VI.kcs. csapat |
2.hely |
Németh Ákos, Házi Márk |
V.kcs. lányok |
1.hely |
Stein Zsófia, Megyeri Krisztina |
Országos Döntő |
Kecskemét |
Április 21. |
V.kcs. Csapat |
1.hely |
Hajdu Attila, Nádasdy Balázs |
V.kcs egyéni |
3. hely 4. hely |
Hajdu Attila Nádasdy Balázs |
Tenisz
Országos döntő |
Siófok |
június 1-2. |
Csapat |
|
Lovász Zoltán Csatári Tamás |