Tanulmányi eredmények 2013-2014
Verseny neve |
Induló tanulók |
Szaktanár |
Eredmény |
Zrínyi Ilona (Gordiusz) Matematika Tesztversen |
1. forduló: 12 fő |
||
Hegyesi János Géza (12. B) |
Galbáts Dénes |
megyei 1. |
|
Megyeri Balázs (12. B) |
Galbáts Dénes |
megyei 3. |
|
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny |
|
|
|
10. évfolyam Kopcsák Róbert (10. B) |
Székely András |
megyei 1. országos 154. |
|
|
|
|
|
12. évfolyam Hegyesi János (12. B) |
Galbáts Dénes |
megyei 1. országos 34. |
|
12. évfolyam Megyeri Balázs (12. B) |
Galbáts Dénes |
megyei 2. országos 57. |
|
Békés Megyei Matematikaverseny |
12. évfolyam Hegyesi János Géza (12. B) |
Galbáts Dénes |
2. díj |
12. évfolyam Megyeri Balázs (12. B) |
Galbáts Dénes |
4. díj |
|
OKTV – matematika |
II. kategória-1. forduló: 5 fő 2. ford.: Hegyesi János Gázé (12. B) 3. forduló = döntő: Hegyesi János Géza (12. B) |
Galbáts Dénes, Marczis György |
országos 37. helyezett |
Háziverseny |
Középszinten 9. évfolyam: Lőrinc Balázs (9. A) Szegedi Eszter (9. C) Gyarmati Andrea Teréz (9. A) Szőke Boglárka (9. D) |
|
1. helyezett 2. helyezett 3. helyezett 3. helyezett |
10. évfolyam: Jordán Krisztián (10. C) Kovács Zénó Adrián (10. C) Merényi-Metzger Péter Sándor (11. E) |
|
1. helyezett 2. helyezett 3. helyezett |
|
11. évfolyam: Galambosi Eszter (11. C) Varga Virág (11. B) Kovács Viktória (11. C) |
|
1. helyezett 2. helyezett 3. helyezett |
|
Emelt szinten: Kopcsák Róbert (10. B) Juhász Noémi Helga (9. B) Jenei István (9. B) Szombati Sándor (9. B) Hundzsa Ferenc (9. B) |
|
1. helyezett 2. helyezett 3. helyezett 3. helyezett 3. helyezett |
|
Hajnal Imre Matematika Tesztverseny |
9-10. évf.: Kopcsák Róbert (10. B) |
Székely András |
2. helyezett |
11-12. évf. Hegyesi János Géza (12. B) |
Galbáts Dénes |
2. helyezett |
MAGYAR NYELV ÉS IRODALOM
„Találd meg Toldit” Békéscsabai Jókai Színház Vetélkedője |
Erkel csapata |
Fodor György |
3. helyezett |
„Európa Ifjú Költője” Katona József Könyvtár Versfordítói Pályázata |
Balássy Fanni Eleonóra (9. B) Kaczkó Enikő (12. A) |
Fodor György |
2-3.helyezett Emléklap |
Simonyi Imre Emlékverseny |
9-10.évf.: Kóra Katalin Bianka (9. C) Mokán Márton (10. A) Bakos Emese (9. A) |
Fodor György Balogh Norbert Balogh Norbert |
1. helyezett 1. helyezett 3. helyezett |
Gyulai 3. Slam Poethy Bajnokság |
Kopcsák Robert |
Fodor György |
1. helyezett |
Premier Művészeti Iskola Irodalmi Versenye |
Kóra Katalin Bianka (9. C) Mokán Márton (10. A) |
Fodor György Balogh Norbert |
1. helyezett 1. helyezett |
Bay Zoltán Fizikaverseny |
1. forduló - levelezős 2. forduló: Megyeri Balázs (12. B) |
Székely András |
5. helyezett |
SZTE BTK Angol Tanulmányi Versenye |
1. forduló: 12 fő 2. forduló = döntő: Tóth Rebeka (13. E) |
Tóth Enikő
|
országos 2. helyezett |
Juvenus Translatores Fordító Verseny Európai Unió országai számára |
Merényi-Metzger Péter Sándor (12. E) |
Juhász Károly |
Dicsérő Oklevél |
MM Publications Kiadó FOX Angol Nyelvi és Országismereti Versenye |
Tóth Rebeka (12. E) |
Tóth Enikő |
országos 1.helyezett |
Háziverseny |
I. kategória - 9. évfolyam: Szappanos Szófia (9. A) Hundzsa Ferenc (9. B) |
|
1. helyezett 1. helyezett |
10. évfolyam: Havas Ádám (10. B) |
|
1. helyezett |
|
11. évfolyam: Varga Virág (11. B) |
|
1. helyezett |
|
12. évfolyam: Aradszky Csilla Réka (12. A) |
|
1. helyezett |
|
II. kategória - 9. évfolyam: Juhász Noémi Helga (9. B) |
|
1. helyezett |
|
10 évfolyam: Szegedi Noémi (10. C) |
|
1. helyezett |
|
11. évfolyam: Galambosi Eszter (11. C) Mákos Makszim (11. B) |
|
1. helyezett 1. helyezett |
|
12. évfolyam: Hegyesi János Géza (12. B) |
|
1. helyezett |
|
ERKEL Vegyésze |
11. évfolyam: Horváth Ádám József (11. B) |
|
1. helyezett |
12. évfolyam: Rokszin Bereniké (12. B) Kondoros Balázs Attila (12. C) Sebestyén Réka (12. C) Gulyás Yvette Éva (12. C) |
|
1. helyezett 2. helyezett 3. helyezett 3. helyezett |
BIOLÓGIA
OKTV-biológia |
I. kategória - 1. forduló: 2 fő 2. forduló: Rokszin Bereniké (12. B) 3. forduló = döntő: Rokszin Bereniké (12. B) |
Papp Mónika, Boros Mihály |
országos 17. helyezett |
Háziverseny |
9. évfolyam - emelt szint: Juhász Ákos (9. C) Csóka Anna (9. C) Kalmár Bálint (9. C) |
|
1. helyezett 2. helyezett 3. helyezett |
10. évfolyam - középszint: Kovács Dávid Zoltán (11. E) Vakarcs Jenő (10. C) Kliszek Veronika (11. E) Ottlakán Alexandra (10. C) |
1. helyezett 2. helyezett 3. helyezett 3. helyezett |
||
10. évfolyam - emelt szint: Kovács Zénó Adrián (10. C) Csomós Máté (10. C) Domokos Zita Inez (10. C) Szegedi Noémi (10. C) |
1. helyezett 2. helyezett 3. helyezett 3. helyezett |
||
11. évforduló - középszint: Varga Virág (11. B) Dágó Ágnes (11. A) Zsarnóczay Emese (11. A) Fodor Nikolett (11. A) |
1. helyezett 1. helyezett 2. helyezett 3. helyezett |
||
11. évfolyam - emelt szint: Nagy Gréta (11. C) Kovács Viktória (11. C) Tóth Dalma (11. C) |
1. helyezett 2. helyezett 3. helyezett |
||
12. évfolyam: Sebestyén Réka (12. C) Jámbor Zita (12. C) Kiss Boldizsár (12. B) |
1. helyezett 2. helyezett 3. helyezett |
Háziverseny |
9. évfolyam Lőrincz Balázs (9. A) Szoboszlai Éva (9. A) Gyarmati Andrea Teréz (9. A) Krizsán Diána (9. A) Sárközi Alexandra Beatrix (9. A) |
|
1. hely 2. hely 3. hely 3. hely 3. hely |
10. évfolyam Merényi-Metzger Péter (11. E) Harangozó Veronika (10. D) Stein Zsófia (10. C) |
1. hely 2. hely 3. hely |
||
11. évfolyam Csalánosi Ákos (11. ) Kárnyáczki Viktória (11. B) Süli Szabina Mercédesz (11. A) Guti Gréta (11. A) |
1. hely 2. hely 3. hely 3. hely |
||
12. évfolyam Batiz Krisztián (12. B) Tóth Dániel (12. B) Ötvös Dávid (12. B) |
|
1. hely 2. hely 3. hely |
Békés Megyei Német Nyelvi Verseny |
1. forduló: 6 fő 2. forduló = döntő: Jeszenszky Anna (11. C) |
Veres János |
I. kategória megyei 3. helyezett |
Stein Zsófia | Veres János | II. kategória 1. helyezett |
|
Tóth Dalma | Veres János | II. kategória 4. helyezett |
OKTV |
1. forduló: 2 fő 2. forduló: Pavlicz Petra Karola (12. B) 3. forduló = döntő: Pavlicz Petra Karola (12. B) |
Oltean Florentina |
országos 14. helyezett |