Felvett tanulók listája 2018.

Az itt megjelenő információk tájékoztató jellegűek!

Kérjük a felvett tanulókat, hogy a második idegen nyelv választásával kapcsolatos tudnivalókat olvassák el!

 

név sz. dátum tagozat általános iskola
Ács Levente 2003-11-09 emelt angol - kezdő emelt német Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Anderlik Attila 2004-04-22 emelt matematika Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Baracsi Imre 2004-03-23 emelt informatika Sarkadi Általános Iskola, Sarkad
Baráth Aletta Petra 2003-09-13 általános gimnázium Magvető Református Általános Iskola és Óvoda, Gyula
Barát Kendra Kamilla 2004-04-25 emelt angol - kezdő emelt olasz Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
Barta Lilla 2003-08-21 emelt angol - kezdő emelt német Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés
Bogár-Szabó Ádám 2003-08-28 emelt történelem Dr. Mester György Általános Iskola, Elek
Boros Tamás 2004-01-16 általános gimnázium Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Borzási Evelin 2004-04-08 emelt angol - kezdő emelt német Bereczki Máté Általános Iskola, Kunágota
Botos Luca 2003-11-24 emelt angol - kezdő emelt olasz Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Buzás Izabella 2003-09-02 emelt angol - kezdő emelt német Székács József Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Orosháza
Czibulka Imola 2003-05-07 emelt biológia Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Gyomaendrőd, Gyoma
Czikkel Lídia 2003-08-23 általános gimnázium Balsaráti Vitus János Általános Iskola, Dombegyház
Csák Péter Szilveszter 2003-06-05 emelt matematika Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Csire Balázs 2004-01-20 emelt angol - kezdő emelt német Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Csóka Márta 2003-10-12 emelt biológia Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Csontos Félix András 2004-03-27 emelt kémia Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Dóczi Dorka 2003-08-08 emelt matematika Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Durkó Áron 2003-08-13 emelt informatika Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
Duska Lotti 2004-05-25 emelt magyar Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Enyedi Eszter Tekla 2003-10-30 általános gimnázium Sarkadi Általános Iskola, Sarkad
Erdész Anna 2003-06-23 emelt magyar Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Farcut Noémi 2003-07-24 emelt angol - kezdő emelt német Arany János Elméleti Líceum, Nagyszalonta, Románia
Fazekas Regina 2003-08-02 általános gimnázium Sarkadi Általános Iskola, Sarkad
Fejes Kinga 2003-08-16 emelt biológia Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
Fenyvesi Péter 2003-04-27 emelt matematika Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Fórián Bence 2003-01-10 emelt informatika Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Gál Lajos Szabolcs 2003-05-30 általános gimnázium Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Gazsó Diána 2004-03-05 emelt kémia Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Grezsa Patrik 2002-11-06 általános gimnázium Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Gulyás Áron 2003-05-27 emelt magyar Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Győrffy Attila 2003-12-31 emelt informatika Magyarhomorogi Szabó Pál Általános Iskola, Magyarhomorog
Győri Péter 2003-09-28 emelt angol - kezdő emelt német Bihar Román Nemzetiségi Kéttannyelvű Általános Iskola és Óvoda, Körösszakál
Gyurkócza Benedek 2003-12-25 emelt informatika Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Halász Emese 2003-06-03 általános gimnázium Magvető Református Általános Iskola és Óvoda, Gyula
Halász Lilla 2003-02-24 emelt biológia Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola, Kevermes
Harmath Barbara 2003-06-04 emelt történelem Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Herdeló Gergő Alex 2003-03-26 emelt angol - kezdő emelt olasz Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Huli Anita Zsófia 2003-11-24 emelt informatika Arany János Elméleti Líceum, Nagyszalonta, Románia
Illik Lilla 2003-06-19 emelt magyar Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Illik Roland 2003-12-25 emelt magyar Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Jákfalvi Tamás László 2003-10-12 emelt informatika Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Jámbor Sándor 2003-08-23 emelt biológia Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
Kácsándi Dorottya 2003-10-27 emelt magyar Magyarhomorogi Szabó Pál Általános Iskola, Magyarhomorog
Kakas Gergő Krisztián 2003-09-26 általános gimnázium Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Kanicsár Krisztián 2003-11-17 emelt történelem Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Karlovszki Nóra 2003-09-10 emelt matematika Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Kászián Olivér 2003-07-17 emelt angol - kezdő emelt olasz Dr. Mester György Általános Iskola, Elek
Keresztes Lili 2003-07-17 emelt biológia Magvető Református Általános Iskola és Óvoda, Gyula
Kiss Boglárka 2004-05-18 emelt történelem Geszti Arany János Általános Iskola, Geszt
Kiss Imre Zsombor 2004-02-09 emelt informatika Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Kiss Máté 2003-06-14 emelt történelem Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Kiss Orsolya 2003-08-29 emelt magyar Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Kiss Réka 2003-08-29 emelt biológia Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Kóta Kristóf Tibor 2003-04-02 emelt történelem Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Kovács Aisa 2003-12-23 emelt matematika Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Kovács Dzsesszika 2003-06-25 emelt történelem Sarkadi Általános Iskola, Sarkad
Krisán Zsófia Rebeka 2003-10-16 emelt történelem Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Lázár Aliz 2003-05-27 emelt biológia Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Los Raul Csaba 2003-10-13 emelt angol - kezdő emelt német Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Mákos Valentina Karojevna 2003-07-17 emelt angol - kezdő emelt német Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Mandel Dóra 2003-09-07 emelt matematika Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Máté Gréta Leila 2003-10-30 általános gimnázium Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Megyebiró István Péter 2004-03-30 emelt angol - kezdő emelt német Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Mészáros Nóra 2003-08-21 emelt angol - kezdő emelt olasz Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Mohamed Karim Abdulrahman 2003-11-20 emelt kémia Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Mokán Dominika 2003-12-13 emelt matematika Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Molnár Balázs 2002-12-26 emelt történelem Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Molnár Norbert 2003-07-30 emelt történelem Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Náfrádi Réka 2004-05-01 emelt matematika Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Nagy Ákos 2003-07-01 emelt matematika Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Nagy Attila László 2004-01-24 emelt történelem Arany János Elméleti Líceum, Nagyszalonta, Románia
Nagy Gergő 2003-07-01 emelt matematika Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Nagy Kata 2003-08-20 általános gimnázium Tildy Zoltán Általános Iskola, Szeghalom
Oláh Péter 2003-09-25 emelt angol - kezdő emelt olasz Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Ötvös Milán Balázs 2003-10-16 emelt történelem Geszti Arany János Általános Iskola, Geszt
Pap Marianna Sára 2003-08-15 emelt magyar Sarkadi Általános Iskola, Sarkad
Péter Károly 2003-11-11 emelt informatika Dobozi Általános Iskola, Doboz
Pintér Nikolett 2002-10-13 emelt történelem Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola, Mezőkovácsháza
Postás Petra 2004-01-26 általános gimnázium Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Püspöki Péter Miksa 2003-08-30 emelt kémia Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Rafai Roland 2004-02-13 emelt kémia Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Reisz Csaba 2003-11-14 emelt biológia Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Romvári Rebeka 2003-08-29 emelt kémia Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Samu Gergely 2003-02-09 emelt angol - kezdő emelt német Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
Schlett Viktória 2004-02-24 általános gimnázium Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Serfőző Anna 2003-08-22 emelt magyar Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Szabó Kitti 2003-01-17 emelt történelem Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola, Mezőkovácsháza
Szabó Levente Csaba 2004-05-01 emelt matematika Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Szabó Szebasztián Máté 2003-05-10 emelt angol - kezdő emelt olasz Dr. Mester György Általános Iskola, Elek
Szabó Szilárd Antal 2004-04-06 emelt biológia Geszti Arany János Általános Iskola, Geszt
Szabó Tímea 2004-02-03 emelt angol - kezdő emelt olasz Kossuth Lajos Általános Iskola, Füzesgyarmat
Szalai Titanilla 2003-08-27 általános gimnázium Barsi Dénes Általános Iskola, Komádi
Szatmári Richárd Gábor 2003-12-19 emelt magyar Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Szegedi Vanda Ágnes 2004-02-15 emelt biológia Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Széplaki Boglárka 2003-07-02 általános gimnázium Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
Szikszai János 2003-06-15 emelt informatika Gyengénlátók Általános Iskolája, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani, Budapest
Szilágyi Dávid István 2002-12-12 emelt informatika Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Szilágyi Hedvig Gabriella 2004-02-07 emelt magyar Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Szitás Csenge 2003-10-27 emelt magyar Sarkadi Általános Iskola, Sarkad
Szokai Szabolcs 2003-03-18 emelt magyar Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Szokolay Barnabás 2004-03-29 emelt matematika Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Szűcs Enikő Tímea 2003-11-13 emelt magyar Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Takács Zsolt Attila 2004-01-01 emelt angol - kezdő emelt német Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
Tokai István 2003-10-05 emelt történelem Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
Tóth Bence 2003-11-29 emelt biológia Magyarhomorogi Szabó Pál Általános Iskola, Magyarhomorog
Tóth Gergő 2004-02-15 emelt angol - kezdő emelt olasz Dr. Mester György Általános Iskola, Elek
Tóth Levente 2003-10-06 emelt matematika Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Tulkán Vanda 2003-01-22 emelt biológia Dr. Mester György Általános Iskola, Elek
Vágó Nóra 2004-01-19 emelt magyar Gyulai Dürer Albert Általános Iskola, Gyula
Vig Lilla Amarillisz 2003-05-17 emelt biológia Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Wéber Adrienn 2003-06-27 emelt biológia Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
Zsibrita Júlia 2003-07-03 emelt angol - kezdő emelt német Sarkadi Általános Iskola, Sarkad

Kérjük a felvett tanulókat, hogy a második idegen nyelv választásával kapcsolatos tudnivalókat olvassák el!