Tanulmányi eredmények 2016/2017.
Kémia
Irinyi János Kémiaverseny
I. a kategória megyei 3. helyezett, országos 44. helyezett :
Bittó Eszter 9. C
tanára: Nagyné Kotroczó Andrea
I. b kategória megyei 1. helyezett, országos 20. helyezett:
Bozó Zsuzsanna 9. C
tanára: Papp Mónika
megyei 2. helyezett: Oláh Klaudia 9. C
tanára: Papp Mónika
II. b kategória megyei 3. helyezett: Mohamed Haitham 9. C
tanára: Nagyné Kotroczó Andrea
OKTV, 1. kategória
1. forduló: 2 fő nevezett
2. forduló: nem jutottak be;
Czeizel Endre Genetikai Feladatmegoldó Verseny
3 forduló után megyei 5. helyezett: Pálovits Bálint 12. B
tanára: Szilágyi János
Biológia
Kitaibel Pál Országos Biológia Verseny
I. kategória megyei 3. helyezés: Nicoara Eszter 9. C
tanára: Szilágyi János
megyei 4. helyezés: Mohamed Haitham 9. C
tanára: Szilágyi János
megyei 5. helyezés: Bányai Anita 9. C
tanára: Szilágyi János
II. kategória megyei 4. helyezés: Mácsok Franciska 10. C
tanára: Szilágyi János
Dürer Országos Természettudományi Verseny
Területi döntőben 4. helyezett csapat
Szokolyai Adrienn 12. C
Fészki András 10. C felkészítő tanár: Nagyné Kotroczó Andrea
Mohamed Haitham 9. C
OKTV, I. kategória
1. forduló: 2 fő jelentkezett
2. forduló: nem jutottak be;
OKTV, II. kategória
1. forduló: 18 fő jelentkezett
2. forduló: nem jutottak be;
Háziverseny
9.C –emelt biológia tagozat
1. Mohamed Haitam
2. Burás Annamária
3. Baka Szilvia
10.C –emelt biológia tagozat
1. Pilán Gergő
2. Mácsok Franciska
3. Fierpasz Panka
Sarkadi Dóra
11.C –emelt biológia tagozat
1. Hagymási László
Ficzere Tamás
2. Zsuzsa Dávid
3.Hajzer Imre
12.C –emelt biológia tagozat
1. Szokolyai Adrienn
2. Lovász Zoltán
3.Kocsis Eszter
10. évfolyam alapóra
1. Szatmári Alexandra 10.D
Farkas Klára 10.A
2. Pintér Beáta 10.D
3. Nagy Daniella 10.D
Bányik Lili 10.D
11. évfolyam alapóra
1. Balog Zsófia 10.A
2. Kiss Bendegúz 11.B.
3. Bodor Kira 11.B
12. évfolyam alapóra
1.Pálovits Bálint 12.B
2. Dézsi Károly 12.B
3. Ali Aida 12.B
Madarak-Fák Napja Fotópályázat
1. Kóra Kata 12.C
2. Békefi Ildikó 11.C
3. Schneider Botond 11.B
Matematika
KockaKobak Országos Matematikaverseny
részt vett: 5 fő
országos 1. helyezett: Vincze Zoltán 9. B
tanára: Borbola Tímea
Békés Megyei Matematikai Verseny
részt vett : 30 fő
9. évfolyamon-megyei 1. helyezett: Vincze Zoltán 9. B
tanára: Borbola Tímea
10. évfolyamon-megyei 2. helyezett: Gyepes Gergő 10. B
tanára: Tóth István
Zrínyi Ilona Matematikai Verseny
részt vett: 14 fő
megyei 1. helyezett, országos 7. helyezett:
Vincze Zoltán 9. B
tanára: Borbola Tímea
megyei 1. helyezett csapatban
Vincze Zoltán 9. B
Ottlakán Áron 9. B felkészítő tanár: Borbola Tímea
Széplaki Gergő 9. B
Kenguru Matematika Verseny
részt vett: 17 fő
megyei 1. helyezett, országos 7. helyezett:
Vincze Zoltán 9. B
tanára: Borbola Tímea
megyei 3. helyezett: Hundzsa Ferenc 12. B
tanára: Borbola Tímea
Hajnal Imre Matematika Verseny
I. kategória
megyei 9. helyezett: Nemesi Krisztián 10. B
tanára: Tóth István
megyei 12. helyezett: Nicoara Eszter 9. C
tanára: Kiss Péter
II. kategória
megyei 8. helyezett: Hundzsa Ferenc 12. B
tanára: Borbola Tímea
megyei 10. helyezett: Varga Zoltán 11. B
tanára: Porcsalmy Tünde
OKTV, II. kategória
1. forduló: 7 fő nevezett
2. forduló: nem jutottak be;
Bolyai János Matematika Csapatverseny
9. évfolyamon, normál gimn.,Hunnia-Dél körzet: 44. helyezett csapat
Bozó Zsuzsanna 9. C tanáruk: Borbola Tímea, Kiss Péter,Porcsalmy Tünde
Nicoara Eszter 9. C
Oláh Klaudia 9. C
Szokolyai Kristóf 9. B
10. évfolyamon, normál gimn., Hunnia-Dél körzet: 56. helyezett csapat
Dömény Martin 10. B tanára: Tóth István
Fenyvesi Tibor 10. B
Kalmár Dénes 10. B
Mátyási Gábor 10. B
11. évfolyamon, normál gimn., Hunnia körzet: 48. helyezett csapat
Bodor Kira 11. B tanára: Borbola Tímea
Falaty Balázs 11. B
Fodor Sára 11. B
Regős csaba 11. B
12. évfolyamon, emelt gimn., Hunnia körzet: 18. helyezett csapat
Hundzsa Ferenc 12. B tanára: Borbola tímea
Jenei István 12. B
Szombati Sándor 12. B
Timár Benjamin 12. B
Arany Dániel Matematikaverseny
1. forduló: 9 fő indult
2. forduló: Bozó Zsuzsanna 9. C tanára: Porcsalmy Tünde
Széphegyi Gergő 9. B tanára: Borbola Tímea
Vincze Zoltán 9. B tanára: Borbola Tímea
3. forduló: nem jutottak be
NÁBOJ Nemzetközi Matematikaverseny
országos 19. helyezett csapat: Erdődi Nóra 9. B tanáruk: Borbola Tímea
Ottlakán Áron 9. B
Szekeres Réka 9. B
Zsurzsa Dóra 9. B
országos 22. helyezett csapat: Szénási Krisztián 11. B tanáruk: Porcsalmy Tünde
Szűcs Máté 11. B
Tar Dániel 11. B
Tokaji Csenge 11. B
Háziverseny maematikából
12. évfolyamon tagozatos: 1. Jenei István 12. B tanára: Borbola Tímea
2. Bozó András 12. B
3. Dézsi Károly 12. B
12. évfolyamon alap órás: 1. Pálovits Bálint 12. B tanára: Porcsalmy Tünde
2. Petruzsán Fruzsina 12. B
3. Hermanovszki Itala 12. B
9-10-11. évfolyamon tagozatos: 1. Vincze Zoltán 9. B tanára: Borbola Tímea
2. Széphegyi Gergő 9. B
3. Nemesi Krisztián 10. B tanára: Tóth István
9-10-11. évfolyamon alap órás: 1. Simon István 9. C tanára: Kiss Péter
2. Szathmáry Nándor 11. C tanára: Porcsalmy T.
3. Fészki András 10. C
Magyar nyelv és irodalom
OKTV
1. forduló: 3 fő nevezett
2. forduló: Balássy Fanny 12. B
3 forduló: országos 15. helyezett: Balássy Fanni Eleonóra 12. B
tanára. Kiss László
Szabó Pál Irodalmi és Prózamondó Verseny (Biharugra)
1. helyezett csapat: Bittó Eszter 9. C
Asztalos Kristóf 9. C felkészítő tanár: Király Ilona
Hajdu Anna 9. C
Simonyi Imre Vers- és Prózamondó Verseny
1. helyezett: Kóra Katalin Bianka 12. C
tanára: Fodor György
Szivárvány Híd Országos Levelező Verseny
Magyar irodalom 9-12. évfolyam kategória
2. helyezett csapat: Dohányos Nóra 11. C
Kubiak Anett 10. D felkészítő tanár: Fodor György
Mácsok Franciska 10. C
Történelem
Gyula Város Ifjú Helytörténésze
1. helyezett: Mazán Nikolett 11. D
2. helyezett: Bencze Gréta Alexandra 11. A
tanáruk: Kiss László
Reformáció 500. évfordulójára
megyei 1. helyezett csapat: Szombathelyi Máté 10. A tanáruk: Dr. Erdészné Németi Anikó
Rossu Alexandra 10. D
Nagy Ede 10. D
Matyika Milán 10. D
Savaria Országos Történelem Verseny
megyei 2. helyezett:
Hoffmann Marcell 10. A
tanára: Lengyel-Rheinfuss Péter
OKTV
1. forduló: 6 fő nevezett
2. forduló: nem jutottak be;
Francia nyelv
Országos Francia Versmondó Verseny (Hódmezővásárhely)
1. helyezett: Kóra Katalin Bianka 12. C
tanára: Cziczeri Noémi Katalin
Olasz nyelv
OKTV, I kategória
1. forduló: 5 fő nevezett
2. forduló: Balássy Fanni 12. B tanáruk: Oltean Florentina
Novák Réka 11. D
3. forduló: országos 34. hely országos döntőben:
Balássy Fanni Eleonóra 12. B
tanára: Oltean Florentina
Festival D’Italiano
Versmondó kategória 1. helyezett: Novák Réka Amanda 11. D
Prózafordítás kategória 1. helyezett: Mazán Nikolett 11. D
Élőbeszéd kategória 2. helyezett: Pápai Patrik 10. D
3. helyezett: Makai Endre 10. D
Cesari kategória 1. helyezett: Balássy Fanni Eleonóra 12. B
Színpad kategória 2. helyezett: Balássy Fanni Eleonóra 12. B
Fizika
OKTV, I. kategória
1. forduló: 2 fő nevezett
2. forduló: nem jutottak be;
OKTV, II. kategória
1. forduló: 1 fő nevezett
2. forduló: nem jutott be;
Bay Zoltán Fizikaverseny
12. évfolyamon-C kategória: 3. helyezett Haraszti Patrik tanára: Székely András
Informatika
OKTV, I. kategória
1. forduló: 3 fő nevezett
2. forduló: nem jutottak be;
Német nyelv
OKTV, I. kategória
1. forduló: 1 fő nevezett
2. forduló: nem jutott be;
OKTV, II. kategória
1. forduló: 1 fő nevezett
2. forduló: nem jutott be;